Workshop

Květinový workshop je odpovědí na otázku programu na rozlučce se svobodou, pracovního teambuildingu, nebo překvapení pro člena rodiny.

Něžná rozlučka se svobodou

Překvapte budoucí nevěstu nevšední rozlučkou se svobodou. Na workshop výroby květinového věnečku budete rády vzpomínat ještě za několik let. S sebou vezměte jen dobrou náladu, vše ostatní obstará Něžná pivoňka!
Domluvím vám skvělého fotografa a vizážistku se kterými spolupracuji. Pokud hledáte místo, sklenka Prosecca ve spřátelené kavárně Bonjour je skvělá volba. Jinak květinový workshop uspořádáme u vás doma, nebo na farmě.

Společně si vyrobíme květinové věnečky do vlasů, nebo náramky, které si pak odnesete sebou domů.

Délka kurzu a náplň je čistě na naší domluvě. Zpravidla se sejde cca 6 osob na 2-4 hodiny.

Veřejné květinové kurzy, workshopy a soukromé akce

Zapojte ruce, vypněte hlavu, probuďte v sobě kreativního ducha a vyrobte si jedinečný doplněk do interiéru. Uspořádám plnohodnotný kurz přímo ve vaší kanceláři, v době, která  vyhovuje vám. Spolu vytvoříme sezónní dekorace, kytice, adventní věnce, nebo třeba věnečky a jiné ozdoby do vlasů.

Chcete se učit vázat květiny a nemáte parťáka? Několikrát do roka nabízím veřejné workshopy, které vždy vypisuji na našich stránkách a sociálních sítích. Zaměřuji se na dobu adventu, kdy vážeme ze sušených květin, nebo ze zimních přírodnin a také na v léto, kdy vyrábíme letních kytice a věnečků do vlasů.  Využíváme při tom výhradně květiny z Něžné farmy.

Každému z vás se věnuji individuálně ať už jste začátečník, a nebo pokročilý tvůrce.

Do ceny kurzu se promítá počet účastníků a zaměření a místo konání.
Napište mi na neznapivonka@gmail.com, společně to vymyslíme.

Kurzy mohou probíhat jak u nás na farmě, tak ve vašich vlastních prostorách a nebo v naší spřátelené kavárně Bonjour.