Svatby

Fotogalerie

Každá nevěsta je jedinečná a stejně tak jedinečné jsou i její požadavky na vše, co se týká jejího velkého dne. Proto se vždy volím maximálně individuální přístup a s potěšením plním svatební květinová přání.

Pro váš svatební den ráda připravím kompletní květinovou výzdobu od kytice pro nevěstu, která podtrhne její krásu v tento slavnostní den, přes květiny na stůl až po slavobránu. Ta bude krásnou korunou vašeho obřadu a ozdobou prvních chvil vašeho manželství. 


Vážeme kytice s příběhem. Pokud toužíte po neokoukané, originální a výjimečné svatební květinové výzdobě, pak jste na správném místě.

Objevte něžnou krásu čerstvých květin, které vyrostly z bohatství české přírody bez toho, aby ji zatížily. Věříme, že květiny s příběhem, které jsme sami vypěstovali v Karlovarském kraji, budou výjimečně půvabnou součástí vašeho svatebního dne, který bude díky nim ještě kouzelnější. 

Něžná rozlučka se svobodou 

Překvapte budoucí nevěstu nevšední rozlučkou se svobodou. Na workshop výroby květinového věnečku budete rády vzpomínat ještě za několik let.

Více informací tady