Něžná sójová svíčka ve skle

Vyprodáno

Svíčky z Hájů inspirované přírodou
Naplňte váš domov příjemnou, něžnou vůní a hřejivou atmosférou. Potěší ženy i muže, kteří ocení nejen něžnou vůni, ale i elegantní design. Sojový vosk při hoření nevylučuje žádné škodliviny, svíčka je osvobozena od chemikálií, palmového oleje i parafínu. Navíc vám vydrží doma hořet až o 50% déle, než běžné svíčky.

Vonné kompozice jsou sestaveny z esenciálních olejů a z přírodních vonných olejů. Pyšní se certifikací pro použití v přírodní kosmetice. Právě díky přírodnímu složení se svíčky stávají i aromaterapeutickou pomůckou.

Přímo pro Něžnou Pivoňku vznikly dvě vůně, které pro nás ručně odlila Kateřina Chládková - Svíčky z Hájů.

Něžná růže ve skle - pro srovnání harmonie mezi tělem a duší, pro posílení psychické pohody

Něžná konvalinka v plechové dóze - květinová, sladce konvalinková vůně připomíná dobu našich babiček. Je hravá a radostná, velmi ženská, vylepšuje náladu.

Doporučení k používání
Před každým zapálením svíčky nejdříve zkraťte knot na cca 0,5 cm. Při prvním zapálení vydržte a nechte ji hořet 2-4 hodiny. Svíčka bude krásně hořet přiměřeným plamenem a rovnoměrně. (nevytvoří se tzv. tunel)

Složení: Upcyklovaná vinná láhev, korkové víčko, 180g sojového vosku, 100% esenciální olej, bavlněný knot
Skleněná nádoba je vyrobena z recyklované lahve od vína. Je to skvělý způsob jak dát materiálům druhou šanci a používat je stále dokola, i po dohoření svíčky třeba jako vázu, nebo dózu na poklady.


490,00 Kč